System składania ofert uczestnictwa na tegoroczny Jarmark zostanie otwarty w kwietniu br.Czytaj więcej

Data Jarmarku św. Dominika 2024

Jarmarkowicze!

Informujemy, że w 2024 roku Jarmark św. Dominika przypada na okres od 27 lipca (sobota) do 18 sierpnia (niedziela

Więcej informacji o nowej edycji wkrótce!Czytaj więcej

763. Jarmark św. Dominika dobiegł końca

W niedzielę, 13 sierpnia, o godz. 16, na przedprożach Dworu Artusa oficjalnie zakończył się 763. Jarmark św. Dominika. Piotr Borawski, wiceprezydent Gdańska, odebrał od kupców klucze do bram miasta. Po trzech tygodniach wypełnionych handlem, rzemiosłem, gastronomią, kulturą, rozrywką i akcjami społecznymi możemy stwierdzić z pełnym przekonaniem, że tegoroczny Jarmark był sukcesem.
Kolejny Jarmark, kolejny sukces!

Czytaj więcej

Grand Prix Jarmarku 2023 przyznane! Sprawdź, kto wygrał!

Grand Prix Jarmarku św. Dominika 2023 zostało przyznane! Ośmioosobowe jury w środę, 26 lipca, wybrało najciekawsze jarmarkowe produkty tegorocznej edycji. Konkurs towarzyszy Jarmarkowi od ponad 20 lat. Przeznaczony jest dla wszystkich wystawców, a jego celem jest wyłonienie najlepszej, oferty, spośród prezentowanych podczas Jarmarku produktów. Oferty wystawców oceniane są w dwóch kategoriach: DOBRY POMYSŁ oraz DOBRY SMAK.

Czytaj więcej

Przypomnienie: Zmiana lokalizacji stoisk z Długiego i Rybackiego Pobrzeża

Drodzy Odwiedzający! Przypominamy, iż w wyniku rewitalizacji Długiego i Rybackiego Pobrzeża kramy handlowe Artystów i Rzemiosła znajdują się na ul. Grobla IV oraz Podwale Staromiejskie — deptak. Serdecznie zapraszamy na Wasze ulubione stoiska jarmarkowe! 😊 Nasi wystawcy na Was czekają!

Czytaj więcej